У 2013 році телеканал необґрунтовано занизив фінансові зобов’язання перед державою на понад 23,7 млн грн

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків у розмірі 23,7 млн грн з боку службових осіб підприємства у сфері інформаційної діяльності, повідомляється в прес-релізі прокуратури Києва в понеділок.

“Встановлено, що протягом 2013 під час операцій у сфері телевізійного мовлення та надання послуг з розміщення реклами в ЗМІ службові особи підприємства необґрунтовано занизили фінансові зобов’язання перед державою на загальну суму понад 23,7 млн грн”, – наголошується в повідомленні.

Зокрема, на 22,4 млн грн було зменшено розмір податку на прибуток іноземних юридичних осіб, податку на прибуток на суму 1 млн грн і ПДВ на суму 405 тис. грн.

Досудове розслідування проводить слідче управління фінансових розслідувань ДПІ у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби в Києві.

About the author /


VoinyDobra

Ми наближаємо антиолігархічний Майдан! Або загинемо в боротьбі! Слава Україні!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Чим суворішою стає путінська влада – тим жорсткішими виявляться ті сили, які з нею боряться
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Світове життя, Суспільство і влада

У Росії люблять говорити про те, що в їхній країні Майдан неможливий. Я змушений з ними погодитися: дійсно, неможливий – в українському форматі. На превеликий жаль для Росії, пише Павло …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: