Порошенко нагородив 25 військових за захист суверенітету УкраїниПрезидент України Петро Порошенко нагородив 25 військовослужбовців за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України і вірність військовій присязі. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджено 11 осіб, орденом «За мужність» II ступеня – один військовий, орденом «За мужність» III ступеня – 12 та орденом Данила Галицького – один військовий.

Наприкінці грудня Порошенко нагородив 94 осіб за захист суверенітету України.

З квітня на території Донецької та Луганської областей проводиться антитерористична операція. Частину цих областей контролюють проросійські сепаратисти.

 

About the author /


Eventsreport

Я намагаюся відслідкувати всі важливі події в Україні і світі

ваш коментар

@Правда України

Головне

50 млрд доларів лише на “Укррудпромі” вкрали в українців Ахметов, Коломойський, Пінчук і Новінський
Posted in: Бізнес і економіка, Важливі новини, Всі новини, Україна і українці

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо дотримання законності при приватизації майна ДАХК “Укррудпром” у 2004 році. Про це під час засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації в …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: