Порошенко нагородив 25 військових за захист суверенітету УкраїниПрезидент України Петро Порошенко нагородив 25 військовослужбовців за мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України і вірність військовій присязі. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджено 11 осіб, орденом «За мужність» II ступеня – один військовий, орденом «За мужність» III ступеня – 12 та орденом Данила Галицького – один військовий.

Наприкінці грудня Порошенко нагородив 94 осіб за захист суверенітету України.

З квітня на території Донецької та Луганської областей проводиться антитерористична операція. Частину цих областей контролюють проросійські сепаратисти.

 

About the author /


Eventsreport

Я намагаюся відслідкувати всі важливі події в Україні і світі

ваш коментар

@Правда України

Головне

Товстосуми України підштовхують 80% незабезпечених українців до продовження Революції Гідності
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Нарочито помпезне весілля дочки львівського митника і депутата Івана Бокало підірвало Інтернет в Україні. Мережа переповнена гнівними коментарями – розмах, з яким дівчину видавали заміж, користувачі вважають недоречним: на південному …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: