Бойовики ЛНР повинні або вступити до "народної міліції", або здати зброю


Бійці підрозділів самопроголошеної ЛНР, що не перейшли на службу в “народну міліцію” і не здали зброю, будуть вважатися учасниками незаконних збройних формувань.

Про це на прес-конференції в “ЛуганскИнформЦентре” заявив “начальник” “слідчого відділу Генеральної прокуратури” ЛНР Леонід Ткаченко.

“Ті, хто не захотів перейти на службу в Народну міліцію і відмовився здати зброю, автоматично вважаються незаконними формуваннями. Їх діяльність буде припинятися”, – сказав Ткаченко.

Також він зазначив, що підрозділ “Бетмен” булв у складі “народної міліції”, проте не підкорилася наказам головнокомандуючого. Саме тому його діяльність була припинена.

About the author /


GazetMan

Газетний світ – це моя стихія!

ваш коментар

@Правда України

Головне

Товстосуми України підштовхують 80% незабезпечених українців до продовження Революції Гідності
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Нарочито помпезне весілля дочки львівського митника і депутата Івана Бокало підірвало Інтернет в Україні. Мережа переповнена гнівними коментарями – розмах, з яким дівчину видавали заміж, користувачі вважають недоречним: на південному …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: