Російський вертоліт зазнав аварії у Сирії 31 грудня – МіноборониРосійський вертоліт МІ-24 зазнав аварії у Сирії 31 грудня, повідомили 3 січня російські інформаційні агенції з посиланням на дані Міністерства оборони. Згідно з повідомленням, аварія сталася через технічну несправність «під час виконання перельоту на аеродром Хама».

«При здійсненні жорсткої посадки за 15 кілометрів від аеродрому призначення обидва пілоти загинули. Бортовий технік вертольота зазнав травм і був оперативно евакуйований пошуково-рятувальною групою на аеродром Хмеймім, де йому надали необхідну медичну допомогу», – повідомили в Міноборони Росії.

Міжнародна розслідувальна група Conflict Intelligence Team (CIT) також повідомила про загибель двох членів екіпажу в результаті аварії. Розслідувачі з посиланням на дані з форумів у соцмережах повідомили, що вертоліт супроводжував конвой в провінції Хама і зачепив лінію електропередач. У повідомленні CIT йдеться, що місце аварії – так звана «зона деескалації».

З вересня 2015 року Росія проводить військову операцію в Сирії. Наприкінці грудня 2017 року міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив про виведення з країни основної частини російських військ. Офіційних даних про чисельність російського контингенту в Сирії і його втрати поки немає. За неофіційними даними, у 2017 році в Сирії загинули щонайменше 40 російських військових.

 

About the author /


Polityk

Політика – це моє життя!

ваш коментар

@Правда України

Головне

Товстосуми України підштовхують 80% незабезпечених українців до продовження Революції Гідності
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Нарочито помпезне весілля дочки львівського митника і депутата Івана Бокало підірвало Інтернет в Україні. Мережа переповнена гнівними коментарями – розмах, з яким дівчину видавали заміж, користувачі вважають недоречним: на південному …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: