Товстосуми України підштовхують 80% незабезпечених українців до продовження Революції Гідності

Нарочито помпезне весілля дочки львівського митника і депутата Івана Бокало підірвало Інтернет в Україні. Мережа переповнена гнівними коментарями – розмах, з яким дівчину видавали заміж, користувачі вважають недоречним: на південному сході йдуть бойові дії, рівень життя падає, країна близька до гуманітарної катастрофи. Загалом, для гламуру і показухи це не найкращий час.

Виходить ми на Майдані виступаючи проти засилля олігархів, поміняли шило на мило?

З одного боку ніби нічого особливого – весілля, молоді, закохані. У батьків гроші є, для дітей не шкода. От і вирішили, хай вже все буде красиво.

І, напевно, ніхто б і не помітив, якби не кілька але.

По-перше, час. “Банкет під час чуми” – так назвали цей захід самі українці. Економіка на межі краху, на південному сході, незважаючи на оголошене перемир’я, йдуть бойові дії, щодня гинуть і військові, і цивільні, Донбасу загрожує гуманітарна катастрофа.

І тут – гламурне весілля дочки львівського митника. Величезний зал, дорогі страви й напої, стіни з живих квітів. Бантики, скатертини, рожевий колір – загалом, така собі Барбі-вечірка.
Наречений з нареченою прилетіли на вертольоті, на руці у дівчини – кільце з білого золота з великим діамантом. Для гостей, а серед них, за даними українських ЗМІ, були люди з уряду і президентської адміністрації, замовили співачок і гумористів. І все це в одному з найдорожчих готелів Львівської області. Належить він, до речі, групі Ріната Ахметова.

У тих, хто подивився відеоролики і фотографії з весілля, виникли й інше запитання: а звідки, власне, гроші? Начебто не олігархи, звичайні службовці митниці.

Іван Бокало – старший інспектор відділу технічних засобів контролю Львівської області, який балотується в депутати Верховної ради. У скільки точно обійшлася весілля – не повідомляється, але за оцінками фахівців мова йде про кілька мільйонів.

“Оформлення десь було розраховане мінімум на два мільйони, бо тут видно, що спеціально відшивали скатертини і робили серветки. Трансфер гостей, включаючи вертольоти, який-небудь ще спеціальний транспорт додає до бюджету весілля ще мінімум півмільйона-мільйон, залежно від того, скільки заходів було зроблено”, – оцінила організацію весілля і її вартість власник весільного салону.

Коментарі до викладеного в мережі відео краще не читати – занадто багато негативу. Звучать слова “розкуркулити”, “люструвати”, “послати на фронт”. Хтось написав: “краще б бронежилетів для АТО купили”.

Тільки нареченому з львівського весілля заклик навряд чи загрожує. На житті української золотої молоді війна і криза не відбилася.

Син глави Нацбанку Валерії Гонтарєвої Антон купається у вині – такі басейни є в Японії. Задоволення недешеве. Знімок зроблений влітку 2014 року.

Дочка колишнього губернатора Харківської області Допи теж викупалася. Але не в вині, а всього лише з китами і дельфінами. Все літо вона викладала в соцмережах фотографії свого гламурного життя.

Сина голови МВС Авакова свого часу називали “диванним бійцем”, бо не шкодуючи себе воював в мережі і разом з сином керівника ДУСі Березенко влаштовував нічні гонки в Києві.

На фронт все ж з’їздив у серпні, але і там, в основному, позував перед камерами.

син Авакова позує з автоматом і головою ХОДА

син Авакова позує з автоматом і головою ХОДА

Син президента Порошенко Олексій, за словами батька, теж нібито служив в зоні АТО. А ще він у свої 29 років числиться гендиректором продовольчої компанії і балотується у народні депутати. Коли ж він усе встигає?

кандидат Олексій Порошенко

кандидат в депутати Олексій Порошенко

Генеральний прокурор України Віталій Ярема демонстративно влаштовує свого 26-річного сина Валерія Віталійовича Ярему на високий пост директора департаменту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно в складі Реєстраційної служби України.

Його заступник і друг Луценка Олексій Баганець влаштовує свого сина Олександра на посаду прокурора Оболонського району Києва.

Дітей Коломойського і Ахметова війна теж минула – вони живуть і вчаться в Західній Європі, адже так прийнято в українських чиновників і олігархів.

Так що про гостру, негативну реакцію на львівський “бенкет під час чуми” можна сказати – накипіло. В умовах жахливої нерівності доходів, розшарування не лише економічного, а й соціального, в ситуації, коли загальний рівень життя різко знижується, а тих, хто розчарований перемогою Майдану, стає все більше, показушно розкішне весілля, без смаку викладене на загальний огляд, мовляв, дивіться , як люди живуть, здається, м’яко кажучи, недоречним.

І чим все це відрізняється від розграбованого палацу колишнього прокурора пшонки або золотого батона дегенерата януковича, тобто того, проти чого ми всі боролися на Майдані????

УКРАЇНЦІ! МИ ВИГНАЛИ ДИКТАТОРА ЯНУКОВИЧА, А ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НА ФРОНТІ НАД АГРЕСОРОМ ПУТІНИМ НАМ НЕОБХІДНО ЗАВЕРШИТИ РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ ПЕРЕМОГОЮ НАД УСІМА ДЕГЕНЕРАТАМИ, ЯКІ ГРАБУВАЛИ НАС 23 РОКИ І ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИРУВАТИ НАВІТЬ ЗАРАЗ В ЧАСИ ВІЙНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

About the author /


VoinyDobra

Ми наближаємо антиолігархічний Майдан! Або загинемо в боротьбі! Слава Україні!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Олігархат є паразитичним утворенням на тілі народу України й завжди захищає тільки свої інтереси
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Унаслідок Другої світової війни Європа була розділена між США і СРСР — двома глобальними полюсами влади. Умовно кажучи, вона потрапила під панування Америки й Азії. Ослаблення обох імперій наприкінці XX …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: