Уряд України пропонує Верховній Раді посилити відповідальність за працю без письмового трудового договору

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді України посилити відповідальність за допуск до праці без письмового оформлення трудового договору. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко під час представлення у Верховній Раді України проекту державного бюджету на 2015 р.

“Ми пропонуємо посилення відповідальності за трудову дисципліну і захист прав працівників. Ми пропонуємо сьогодні, що працівник немає бути допущений до роботи без укладення трудового договору в письмовій формі. Ми передбачаємо фінансові санкції для юридичних та фізичних осіб за допуск працівника без оформлення трудових відносин чи оформлення працівника на неповний робочий день, а також неповного нарахування і сплачення ЄСВ. Без цього не може бути повної легалізації заробітної плати”, – сказав Розенко.

Tagged with:    

About the author /


I

Я є частинкою Українського Народу

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Купи PROWLER ROADSTER у Києві і допоможи українському війську
Posted in: Важливі новини, Оголошення, Спорт і стиль

ДОПОМОЖЕМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ РАЗОМ! Фінальний (останній) випуск – всього 300 автомобілів було випущено в цьому кольорі!!! Єдиний у…

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: