Київські банки перестали продавати долари за попереднім замовленням, як це було раніше

Реалізацію іноземної валюти за заявками призупинили ще більше великих фінустанов.

Київські банки перестали продавати долари за попереднім замовленням, як це було раніше. Зокрема, цієї послуги немає у ПриватБанку, Укргазпромбанку і Фінанси і Кредит, які припинили продаж долари.

Немає іноземної валюти й у Дельта банку, де також встановили обмеження з видачі готівки на рівні 50 гривень на день, сказав адвокат Ростислав Кравець.

Як і в інших фінустановах, тут валюту можна купити тільки після того, як хтось здасть її в касу, повідомили представники банку.

Крім того, за словами Кравця, вже четвертий місяць не видають гроші і в банку Київ. “Так практично скрізь, навіть при отриманні коштів у гривнях в збанкрутілих банках”, – зазначив Кравець.

При цьому поки що долари можна замовити у відділеннях Райффайзен Банку Аваль – в еквіваленті на рівні 3 тисяч гривень, який раніше встановив Нацбанк.

За прогнозами експерта, ситуація на фінансовому ринку України буде тільки погіршуватися. “Можуть взагалі зупинити продаж валюти в банках – може бути все що завгодно, але подібні дії тільки підірвуть довіру як до банків, так і держави в цілому”, – сказав Кравець.

Як уже повідомлялося, ще на початку листопада було складно купити долар, який різко подорожчав, – киянам доводиться шукати валюту в десятках відділень протягом кількох днів.

Tagged with:     ,

About the author /


Oles

Давайте змінимо Україну!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Олігархат є паразитичним утворенням на тілі народу України й завжди захищає тільки свої інтереси
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Унаслідок Другої світової війни Європа була розділена між США і СРСР — двома глобальними полюсами влади. Умовно кажучи, вона потрапила під панування Америки й Азії. Ослаблення обох імперій наприкінці XX …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: