Національний банк України презентував оновлену 100-гривневу банкноту з підвищеним рівнем захисту

Рівень підробки гривневих банкнот незначний і відповідає рівню 2013 року. Про це повідомив заступник директора департаменту грошового обігу Національного банку України Володимир Тищенко в ході презентації оновленої 100-гривневої банкноти з підвищеним рівнем захисту.

За його словами, Нацбанк обрав для оновлення дизайну банкноти номіналом 100 гривень, керуючись ступенем зношеності цих банкнот, а не рівнем їх підробки.

“Рівень підробки перебуває на рівні 2013 року. Тобто три й чотири десятих підроблених банкноти на один мільйон банкнот справжніх, які перебувають в обігу”, – сказав Тищенко.

За його словами, серед цих підроблених банкнот найчастіше зустрічаються купюри номіналом 20, 50 і 100 гривень. Він також підкреслив, що випуск нових банкнот перебуває в межах планового приросту готівки на цей рік, а 100-гривневі банкноти старого зразка перебуватимуть в обігу нарівні з новими.

Зазначимо, що Нацбанк введе в обіг банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року з вдосконаленою системою захисту із 9 березня 2015 року. Цей крок є результатом тривалого проекту регулятора з оновлення попереднього ряду банкнот національної валюти зразка 2003-2007 років.

Tagged with:     ,

About the author /


GazetMan

Газетний світ - це моя стихія!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Товстосуми України підштовхують 80% незабезпечених українців до продовження Революції Гідності
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Нарочито помпезне весілля дочки львівського митника і депутата Івана Бокало підірвало Інтернет в Україні. Мережа переповнена гнівними коментарями – розмах, з яким дівчину видавали заміж, користувачі вважають недоречним: на південному …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: