29 грудня у Києві семеро в масках побили і викрали чоловіка на вулиці Срібнокільській у Києві

У понеділок, 29 грудня, в Києві семеро в масках побили і викрали чоловіка на вулиці Срібнокільській у Києві. Цю інформацію підтвердили в правоохоронних органах.

За інформацією, нападники разом з чоловіком зникли з місця злочину на автомобілі Volkswagen Transporter темно-сірого кольору. У місті оголошено план “Перехоплення”.

Раніше 19 грудня в Києві на вулиці Мельникова невідомі в камуфляжній формі та балаклавах викрали чоловіка. Зокрема, зловмисники затягнули чоловіка в мікроавтобус і відвезли його в невідомому напрямку. Як повідомлялося, викраденим може бути глава Укрспирту Михайло Лабутiн.

Tagged with:     , ,

About the author /


Kyianyn

Як тебе не любити Києве мій!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

50 млрд доларів лише на “Укррудпромі” вкрали в українців Ахметов, Коломойський, Пінчук і Новінський
Posted in: Бізнес і економіка, Важливі новини, Всі новини, Україна і українці

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо дотримання законності при приватизації майна ДАХК “Укррудпром” у 2004 році. Про це під час засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації в …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: