Кримчани масово міняють російські паспорти на українські

36-річний Ігор Плеханов із Криму поміняв російський паспорт на український.

— У квітні став громадянином Росії, а вже в листопаді відмовився від того щастя, — каже Плеханов. — Щоб отримати паспорт, три ночі ночував біля Новотроїцького міграційного центру в Херсонській області. Людей туди їде з Криму багато. Документ видають за кілька годин після оформлення заяви. Російський паспорт взяв вимушено, щоб не тиснули на родину. Можна було влаштуватися на роботу. Останньою краплею стало те, що я не можу вивезти з півострова новонародженого сина, бо він росіянин. З роботи мене все рівно вигнали. Дружині не дають грошей за народження дитини, а наш бізнес захопили росіяни. Розчарувався, бо могуча Росія нічого не зробила зі своїх обіцянок. Із родиною плануємо залишатися в Криму, а старшому сину теж робитиму український паспорт. Цього року він вступатиме до вузу на материковій Україні.

Звернень до Новотроїцької міграційної служби стало вдвічі більше. З листопада кримчани почали масово відмовлятися від російських паспортів.

Tagged with:    

About the author /


GazetMan

Газетний світ - це моя стихія!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Чим суворішою стає путінська влада – тим жорсткішими виявляться ті сили, які з нею боряться
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Світове життя, Суспільство і влада

У Росії люблять говорити про те, що в їхній країні Майдан неможливий. Я змушений з ними погодитися: дійсно, неможливий – в українському форматі. На превеликий жаль для Росії, пише Павло …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: