Озброєного сепаратиста, взятого у полон 29 січня в Пісках, обміняли на чотирьох українських бійців

Представника озброєних сепаратистів, взятого у полон бійцями полку «Дніпро-1» 29 січня в Пісках, обміняли на чотирьох українських бійців. Інформацію про це у п’ятницю підтвердили в полку «Дніпро-1».

За даними з полку, наразі звільнені українські бійці, які зазнали в полоні обморожень, залишили окуповану територію й прямують до Дніпропетровська, тут з ними працюватимуть лікарі і психологи.

Раніше народний депутат України Юрій Береза, екс-командир «Дніпра-1» написав на своїй сторінці у мережі, що затриманого сепаратиста виміняли на «трьох хлопців ЗСУ і на одного бійця «Донбасу».

29 січня 2014 року бійці добровольчого полку «Дніпро-1» на позиціях українських військових у селі Піски під Донецьком затримали члена розвідувально-диверсійної групи угруповання «ДНР», яка розстрілювала українських солдатів й планувала вивести з ладу їхню бронетехніку. Увечері бійці «Дніпра-1» доправили затриманого до Дніпропетровська.

Затриманий в короткому інтерв’ю журналістам зізнався, що є уродженцем Запоріжжя й чотири місяці «воює за Русь» у бригаді «Восток».

Tagged with:     , ,

About the author /


Eventsreport

Я намагаюся відслідкувати всі важливі події в Україні і світі

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Олігархат є паразитичним утворенням на тілі народу України й завжди захищає тільки свої інтереси
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Унаслідок Другої світової війни Європа була розділена між США і СРСР — двома глобальними полюсами влади. Умовно кажучи, вона потрапила під панування Америки й Азії. Ослаблення обох імперій наприкінці XX …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: