Українська льотчиця Надія Савченко проводить 20-й день голодування у російському СІЗО

Українська льотчиця Надія Савченко проводить 20-й день голодування у СІЗО в Росії. Про це повідомив адвокат льотчиці Микола Полозов у мережі.

«Сьогодні 20 день голодування депутата Верховної Ради України Надії Вікторівни Савченко в російській в’язниці», – написав адвокат.

Раніше Полозов заявив, що захисники не можуть зустрітися з Савченко до 11 січня.

13 грудня Надія Савченко розпочала голодування.

У Росії Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів. Сама вона всі звинувачення відкидає, її захист наполягає, що Савченко викрали і примусово вивезли з території України.

25 грудня Верховна Рада України делегувала українську льотчицю Надію Савченко, яка є народним депутатом від «Батьківщини», до складу делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Tagged with:     ,

About the author /


Eventsreport

Я намагаюся відслідкувати всі важливі події в Україні і світі

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

Товстосуми України підштовхують 80% незабезпечених українців до продовження Революції Гідності
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Нарочито помпезне весілля дочки львівського митника і депутата Івана Бокало підірвало Інтернет в Україні. Мережа переповнена гнівними коментарями – розмах, з яким дівчину видавали заміж, користувачі вважають недоречним: на південному …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: