НАТО сформує 30-тисячні сили реагування в Європі зі штабом у ПольщіНАТО планує суттєво посилити та кількісно збільшити свої військові сили реагування в Європі з 13 тисяч до близько 30 тисяч військових, повідомив журналістам у штаб-квартирі Альянсу високопосадовець НАТО, який побажав залишитися неназваним.

Як повідомляє кореспондент ПравдаUA, п’ять тисяч із 30 тисяч становитимуть сили швидкого реагування: багатонаціональна бригада,яка об’єднуватиме до чотирьох батальйонів. Частина з цих підрозділів може бути приведена у повну бойову готовність та задіяна впродовж 2-5 днів. До 30-тисячного контингенту сил реагування входитимуть також бригади,які можуть бути мобілізовані й задіяні в операціях упродовж 1,5-2 місяців , повідомляють у НАТО.

Багатонаціональний штаб з командування військовими операціями в Північно-Східній Європі буде розташований у польському місті Шецин. Для цього буде посилено вже наявний там штаб Альянсу. Над посиленням цього штабу працюють Польща, Німеччина та Данія.

Крім того, в Альянсі розглядатимуть можливість розміщення ще однієї багатонаціональної бази НАТО в Румунії, сама країна висловила таке бажання.

Багатонаціональні штаби (бази) НАТО в Європі доповнять шістьма меншими базами: підрозділами об’єднаних сил НАТО у Болгарії, Естонії, Латвії, Литві, Польщі та Румунії. Вони повинні будуть проводити спільні навчання та забезпечувати координацію країн-членів Альянсу. Ці бази не матимуть повноважень для здійснення командування військовими операціями.

Сьогодні, 5 лютого, у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбувається саміт міністрів оборони країн Північноатлантичного альянсу, на якому розглядатимуться питання формування в наступному році нових сил реагування Альянсу. 

About the author /


Eventsreport

Я намагаюся відслідкувати всі важливі події в Україні і світі

ваш коментар

@Правда України

Головне

Купи PROWLER ROADSTER у Києві і допоможи українському війську
Posted in: Важливі новини, Оголошення, Спорт і стиль

ДОПОМОЖЕМО УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ РАЗОМ! Фінальний (останній) випуск – всього 300 автомобілів було випущено в цьому кольорі!!! Єдиний у…

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: