Представники міжнародних кредиторів і західних урядів планують відвідати Україну наприкінці року

Представники міжнародних кредиторів і західних урядів відмовляються їхати 28 квітня в Київ на Міжнародну конференцію інвесторів. Вони заявляють про плани відвідати Україну наприкінці року, даючи таким чином більше часу на те, щоб українська влада склала план, як будуть витрачені кредитні кошти.

У Єврокомісії заявили, що її президент Жан-Клод Юнкер відвідає Україну 27 квітня перед самітом Україна – ЄС. За словами одного чиновника ЄС, Україна сподівається провести донорську конференцію на наступний день після саміту, але існує мало шансів, що основні інституції будуть брати в ній участь.

Джерело в українському уряді повідомило, що влада як і раніше готується до конференції у квітні. “Але ми також знаємо, що деякі чиновники в ЄС хочуть перенести її на кінець цього року”, – сказав він.

Раніше німецька газета Die Welt повідомляла про те, що на початку квітня в Києві відбудеться Міжнародна конференція інвесторів, на якій планується зібрати $15 млрд для порятунку України від банкрутства.

Tagged with:     ,

About the author /


Polityk

Політика - це моє життя!

Related Articles

ваш коментар

@Правда України

Головне

50 млрд доларів лише на “Укррудпромі” вкрали в українців Ахметов, Коломойський, Пінчук і Новінський
Posted in: Бізнес і економіка, Важливі новини, Всі новини, Україна і українці

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо дотримання законності при приватизації майна ДАХК “Укррудпром” у 2004 році. Про це під час засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації в …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: