МЗС Росії радить росіянам не їхати до ТуреччиниМіністр закордонних справ Росії Сергій Лавров радить росіянам не їздити до Туреччини «з туристичною чи будь-якою іншою метою».

«Безвідносно до того випадку, який стався сьогодні, накопичується критична маса терористичних проявів на турецькій території. За нашими оцінками, це не менші загрози, ніж у Єгипті (де минулого місяця внаслідок вибуху зазнав катастрофи російський пасажирський літак – ред.)», – сказав Лавров у Сочі, коментуючи збиття російського військового літака турецькими військовими.

Лавров додав, що його візит до Туреччини 25 листопада скасовується.

24 листопада турецькі військові збили російський військовий літак Су-24, заявивши, що він порушив повітряний простір країни. Турецькі військові заявили, що літак попередили 10 разів перед тим, як збити. За повідомленнями, один із двох пілотів, які катапультувалися, загинув.

Росія заявляє, що літак був збитий на території Сирії. Президент Росії Володимир Путін заявив, що збиття російського літака Су-24 в Сирії матиме серйозні наслідки для російсько-турецьких відносин.

Прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що його країна має право захищатися у випадку, якщо порушується її повітряний простір.

НАТО скликає спеціальну зустріч через інцидент.

About the author /


Polityk

Політика - це моє життя!

ваш коментар

@Правда України

Головне

50 млрд доларів лише на “Укррудпромі” вкрали в українців Ахметов, Коломойський, Пінчук і Новінський
Posted in: Бізнес і економіка, Важливі новини, Всі новини, Україна і українці

Генеральна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо дотримання законності при приватизації майна ДАХК “Укррудпром” у 2004 році. Про це під час засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації в …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: