Сирія звинувачує Туреччину у порушенні її суверенітетуСирія заявляє, що турецький винищувач збив російського штурмовика на її території і називає це «обурливою агресією проти сирійського суверенітету».

«Інцидент без сумнівів демонструє, що турецька влада підтримує тероризм і надає підтримку терористичним групам, яких сирійська армія почала знищувати», – цитує державна сирійська агенція SANA військове джерело.

«Цей акт агресії лише підкріплюватиме наше прагнення до війни проти терористичних організацій за підтримки наших друзів, головним з яких є Росія», – додало сирійське військове джерело.

Туреччина заявляє, що її винищувач 24 листопада збив російського штурмовика Су-24, тому що той порушив турецький повітряний простір. Але Москва каже, що її літак не залітав на територію Туреччини.

Військові США підтверджують заяву Анкари, що турецькі пілоти 10 разів попереджали екіпаж російського штурмовика перед тим, як його збити, але ніякої відповіді не було.

Наразі НАТО на прохання Туреччини проводить позачергову зустріч для обговорення цієї ситуації.

About the author /


Polityk

Політика - це моє життя!

ваш коментар

@Правда України

Головне

Олігархат є паразитичним утворенням на тілі народу України й завжди захищає тільки свої інтереси
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Унаслідок Другої світової війни Європа була розділена між США і СРСР — двома глобальними полюсами влади. Умовно кажучи, вона потрапила під панування Америки й Азії. Ослаблення обох імперій наприкінці XX …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: