На металургійному комбінаті в Кривому Розі загинув працівникНа металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Дніпропетровській області 2 листопада загинув працівник. Інформацію про ПравдаUA підтвердили в адміністрації підприємства.

Як повідомили на підприємстві, нещасний випадок стався на території, переданій підрядній організації за актом-допуском.

Під час будівельно-монтажних робіт верхолаз-маляр субпідрядної організації «НВФ «Еверест» упав з покрівлі споруди й отримав при цьому травми, несумісні з життям. За інформацією підприємства, співробітник при виконанні робіт не застосовував засоби страхування, оступився і упав з висоти близько 30 метрів.

Як заявили на підприємстві, використання засобів страхування при виконанні робіт на висоті «є обов’язковим як для працівників ПАТ «АрселорМиттал Кривий Ріг», так і для працівників підрядних організацій». Згідно з інформацією комбінату, відповідальність за порушення вимог щодо охорони праці несе підрядник.

Обставини і причини інциденту розслідують.

Раніше, у березні 2018 року, у конвертерному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стався нещасний випадок – обвал залізобетонного перекриття покрівлі будівлі. Рятувальники під завалами знайшли тіло загиблого працівника.

За даними Держпраці, за 2017 рік в Україні сталося понад 4,3 тисячі нещасних випадків на виробництві, з них 366 смертельних. Серед нещасних випадків 260 припало на металургійну галузь.

About the author /


Eventsreport

Я намагаюся відслідкувати всі важливі події в Україні і світі

ваш коментар

@Правда України

Головне

Олігархат є паразитичним утворенням на тілі народу України й завжди захищає тільки свої інтереси
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Суспільство і влада, Україна і українці

Унаслідок Другої світової війни Європа була розділена між США і СРСР — двома глобальними полюсами влади. Умовно кажучи, вона потрапила під панування Америки й Азії. Ослаблення обох імперій наприкінці XX …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: